ul. Serwituty 25, 02-233 Warszawa
+48 452 421 497

O szkole

Przekazujemy wiedzę

Szkoła Terapii Zwierząt to nowoczesna, niepubliczna placówka kształcenia stworzona z pasji do zoofizjoterapii i edukacji. Nasza szkoła to lata doświadczenia czynnej zoofizjoterapeutki Justyny Kalbarczyk (Ori-Cheval Rehabilitacja koni i psów) oraz masa szkoleń, kursów i webinarów zorganizowanych przez Michała Kalbarczyka (orimedia.pl).

Podczas nauki w STZ uczniowie nabędą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu terapii zwierząt od najlepszych specjalistów z całego kraju. Nasi wykładowcy to m.in. zoofizjoterapeuci, rehabilitanci, lekarze weterynarii, kowale oraz siodlarze, którzy czynnie pracują w swoich zawodach.

Nasz program nauczania opiera się o dopracowaną formułę zajęć praktycznych, popartych teorią, by zapewnić komfort pracy oraz zmaksymalizować efekty nauki. Każdy kierunek kształcenia podzielony jest na dwa poziomy, aby zapewnić najwyższą jakość oraz wyrównany poziom grupy.

Ukończenie pierwszego poziomu skutkuje otrzymaniem zaświadczenia MEN wydanego na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania oraz uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych, uprawniający do pracy zoofizjoterapeuty.

Szkoła Terapii Zwierząt to nie tylko roczne programy kształcenia. Organizujemy również krótkoterminowe kursy, szkolenia i webinary ze specjalistami z całego świata, by pokazać przyszłym oraz czynnym już zoofizjoterapeutom jak najwięcej sposobów terapii oraz leczenia zwierząt.