ul. Serwituty 25, 02-233 Warszawa
+48 452 421 497

Webinar – Wpływ linii powięziowych na wady postawy u koni

powięź u koni
Stecco vfm

Tytuł kursu:

Webinar – Wpływ linii powięziowych na wady postawy u koni


Opis kursu

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czym jest powięź? To ta subtelna błonka otaczająca każdy narząd, kość i mięsień w ciele, mająca ogromny wpływ na wygląd i zdrowie konia. Zapraszamy Was na wyjątkowy webinar, podczas którego odkryjecie, jak poszczególne linie powięziowe wpływają na postawę konia i jakie mają znaczenie w przypadku wad postawy.

To szkolenie online jest doskonałą okazją dla wszystkich, którzy pragną zgłębić tajniki końskiego ciała i zrozumieć jego wewnętrzne zależności. Dzięki zdobytej wiedzy, będziecie mogli efektywniej prowadzić terapie rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne swoich podopiecznych.

Dołączcie do nas i poszerzcie swoje horyzonty o nowy, fascynujący aspekt wpływający na zdrowie i dobrostan koni!


Prowadząca:

inż. Justyna Kalbarczyk
Dyplomowana Rehabilitanta w Ori-Cheval.Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku zootechnika o specjalizacji profilaktyka zootechniczna i rehabilitacja koni. Studiowała również na Politechnice w Walencji na kierunku Ingeniería Agroalimentaria y del Medio Rural.Ukończyła technikum hodowli koni oraz technikum weterynaryjne.Napisała pierwszą w Polsce pracę inżynierską na temat stosowania kinesiotapingu u koni. W 2016 roku ukończyła studium zoofizjoterapii psów i kotów.

Od 2016 roku szkoli się w Europie w tematyce powięzi i manipulacji stawowych. W swojej praktyce stosuje kinesiotaping, suche igłowanie, terapia manualną, maipulacje powięziowe i stawowe.

Połączenie tej edukacji daje jej możliwość spojrzenia na konia w sposób holistyczny.

Osoby który wpłyneły na jej filoofię pracy to Vibeke Sødring Elbrønd i Rikke M. Schult, Tove Due, Tuulia Luomala, Mika Pihlman.

Uczestniczyła w wielu wykładach oraz kursach odnośnie fizjoterapii oraz rehabilitacji zwierząt w kraju, a także za granicą. Praktykowała w Polsce, Anglii, Niemczech i Hiszpanii, Danii, Finlandii.


Termin kursu i cena:

18 lipca 2024 r. 18:00 – 21:00

Cena: do 7 lipca 2024 200zł, cena regularna 250 zł

W cenie kursu:

  • Dostęp do wydarzenia na żywo
  • Dostęp do nagrania webinaru przez 12 miesięcy
  • Certyfikat uczestnictwa

Rejestracja: