ul. Serwituty 25, 02-233 Warszawa

Tytuł kursu:

Webinar – Wpływ linii powięziowych na wady postawy u koni

Opis kursu

Zastanawialiście się kiedyś czym jest powięź? To ta niepozorna błonka otaczająca każdy narząd, kość i mięsień w ciele. Może mieć znaczący wpływ na koński pokrój. Podczas tego webinaru dowiecie się, jak poszczególne linie powięziowe mogą oddziaływać na postawę konia i jaką rolę odgrywają w końskich wadach postawy. Jest to szkolenie online skierowane do osób, które chcą szerzej spojrzeć na końskie ciało i zrozumieć jego zależności.
Zapraszamy Was do poszerzenia swojej wiedzy o nowy aspekt, który wpływa na przebieg terapii w rehabilitacji i fizjoterapii koni.

Prowadząca:

inż. Justyna Kalbarczyk
Dyplomowana Rehabilitanta w Ori-Cheval.Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku zootechnika o specjalizacji profilaktyka zootechniczna i rehabilitacja koni. Studiowała również na Politechnice w Walencji na kierunku Ingeniería Agroalimentaria y del Medio Rural.Ukończyła technikum hodowli koni oraz technikum weterynaryjne.Napisała pierwszą w Polsce pracę inżynierską na temat stosowania kinesiotapingu u koni. W 2016 roku ukończyła studium zoofizjoterapii psów i kotów.

Od 2016 roku szkoli się w Europie w tematyce powięzi i manipulacji stawowych. W swojej praktyce stosuje kinesiotaping, suche igłowanie, terapia manualną, maipulacje powięziowe i stawowe.

Połączenie tej edukacji daje jej możliwość spojrzenia na konia w sposób holistyczny.

Osoby który wpłyneły na jej filoofię pracy to Vibeke Sødring Elbrønd i Rikke M. Schult, Tove Due, Tuulia Luomala, Mika Pihlman.

Uczestniczyła w wielu wykładach oraz kursach odnośnie fizjoterapii oraz rehabilitacji zwierząt w kraju, a także za granicą. Praktykowała w Polsce, Anglii, Niemczech i Hiszpanii, Danii, Finlandii.

Termin kursu i cena:

20 lutego 2024 r. 18:00 – 21:00

Cena: 250 zł

Rejestracja:

Rejestracja na to wydarzenie została zakńczona.