Zapraszamy na wyjątkowy webinar poświęcony rehabilitacji klaczy ciężarnych. To specjalistyczne szkolenie, trwające około 3 godziny, pozwoli Ci zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do pracy z klaczami w okresie ciąży. Oferujemy holistyczne podejście do terapii, dostosowane do specyficznych potrzeb i wyzwań związanych z tym szczególnym czasem w życiu klaczy.
Dla kogo jest ten webinar?
Webinar jest przeznaczony dla zoofizjoterapeutów, weterynarzy, trenerów i opiekunów koni, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpiecznej rehabilitacji klaczy ciężarnych.
Dlaczego warto wziąć udział?
– Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczne wskazówki dotyczące pracy z ciężarnymi klaczami.
– Poznasz skuteczne techniki rehabilitacyjne wspomagające zdrowie klaczy w ciąży.
– Nauczysz się, jak rozpoznawać przeciwwskazania i unikać potencjalnych zagrożeń podczas terapii.
Program
Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak holistycznie wspierać klacze ciężarne, dbając o ich zdrowie, komfort i przygotowanie do porodu.
Prowadząca:
inż. Justyna Kalbarczyk
Dyplomowana Rehabilitanta w Ori-Cheval.Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku zootechnika o specjalizacji profilaktyka zootechniczna i rehabilitacja koni. Studiowała również na Politechnice w Walencji na kierunku Ingeniería Agroalimentaria y del Medio Rural.Ukończyła technikum hodowli koni oraz technikum weterynaryjne.Napisała pierwszą w Polsce pracę inżynierską na temat stosowania kinesiotapingu u koni. W 2016 roku ukończyła studium zoofizjoterapii psów i kotów.
Od 2016 roku szkoli się w Europie w tematyce powięzi i manipulacji stawowych. W swojej praktyce stosuje kinesiotaping, suche igłowanie, terapia manualną, maipulacje powięziowe i stawowe.
Połączenie tej edukacji daje jej możliwość spojrzenia na konia w sposób holistyczny.
Osoby który wpłyneły na jej filoofię pracy to Vibeke Sødring Elbrønd i Rikke M. Schult, Tove Due, Tuulia Luomala, Mika Pihlman.
Uczestniczyła w wielu wykładach oraz kursach odnośnie fizjoterapii oraz rehabilitacji zwierząt w kraju, a także za granicą. Praktykowała w Polsce, Anglii, Niemczech i Hiszpanii, Danii, Finlandii.
Kurs zawiera: